Listopad ve třídě ZŠ III.

I v listopadu jsme ještě museli zůstat doma kvůli koronavirové situaci. Naštěstí jsme se již v polovině měsíce mohli vrátit. Protože jsme v průběhu distanční výuky nezaháleli, a poctivě jsme se s paní učitelkou učili online, byl návrat do školy pohodový a mohli jsme dál pokračovat v učení.

Paní učitelka pro nás přichystala projektové vyučování Bramborový týden. Celý týden jsme si o bramborách povídali, počítali jsme je, vážili a porovnávali. Nakonec jsme z nich vyrobili pekelné čertíky.

Listopad utekl jako voda a my se ve třídě pomalu chystáme na advent.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá