Listopad ve třídě ZŠ III.

V listopadu jsme se pilně učili, a tak nám paní učitelka zpestřuje učení různými projektovými dny.

Během bramborového týdne jsme se dozvěděli různé zajímavosti o bramborách, počítali jsme s nimi, kouzlili a vyráběli bramborová razítka. Na konci týdne jsme se odměnili hranolky s kečupem a tatarkou.

O zdravých zubech nám přišla povyprávět paní učitelka Bišková.

V hodinách pracovního vyučování jsme vytvořili miniaturní les a fotku poslali do výtvarné soutěže.

V den finanční gramotnosti jsme zjišťovali, na co všechno potřebujeme peníze. Zahráli jsme si na obchod a šetřili si penízky do prasátka. Jako návrháři jsme si navrhli vlastní bankovku

Konec měsíce nám zpestřilo divadelní představení s příběhem Emila Holuba -Africká pohádka.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá