Listopad ve třídě ZŠ IV.

Listopad nám přinesl spousta krásných zážitků, dokonce i sníh. Na začátku měsíce jsme stihli projekt „Zdravé zuby“ a návštěvu dopravního hřiště, kde jsme si procvičili dopravní značky. Užili jsme si také bramborový týden, kde jsme celý týden pracovali s bramborami. Na konci měsíce probíhal poslední projekt s názvem finanční gramotnost. Během tohoto projektu jsme si nakreslili vlastní bankovku, zhlédli video, ze kterého jsme se dozvěděli, čím se v naší zemi platilo dříve. Také jsme se pilně učili. Naučili jsme se počítat pod sebou a již poznáme slova nadřazená a podřazená. Měsíc listopad jsme ukončili návštěvou divadla, které za námi dorazilo do tělocvičny.

Mgr. Hutlová Anna