Listopadové počínání třetí praktické

Listopad byl ve třetí praktické plný pracovních příležitostí. Praktickou výuku jsme zaměřili na péči o prádlo. Prali jsme, věšeli prádlo a žehlili. Každý z nás se učil poskládat vyžehlené prádlo, hlavně triko, což byl úkol poměrně těžký. U oděvů jsme si zkoušeli přišívat knoflíky. Také jsme pokračovali v praxích v pekárně, kde jsme pekli housky a různé pečivo. Potkal nás i skvělý kulturní úspěch, kdy se naše Natálka umístila na třetím místě v krajské výtvarné soutěži. Její úspěch jsme oslavili vanilkovým pudinkem.

Mgr. Petra Svašková