Loučení s podzimem v ŠD II

A je tu listopad, kterým nás v družince doprovázelo podzimní povídání a tvoření. Z keramiky jsme si vymodelovali ježka, přečetli pohádku „Jak se loví podzimní draci“. Tiskátka z brambor nám pomohla při malování obrázků a pobavení přinesla soutěž „Které počasí chybí“.  Zbyl čas i na oblíbené deskové hry a práci s modelínou. V rámci adventní dílny vznikly dva adventní věnce z přírodních materiálů. Jeden zdobí dveře družinky a na druhém si zapálíme každý týden jednu svíčku.