Máme akvárium, jupíí!

Měsíc únor nám začal opravdu moc pěkně. Založili jsme akvárium a pořídili jsme si konečně naše vybrané rybičky. Do ranního přivítacího rituálu jsme zařadili i krmení rybiček. Společně se staráme, aby jim nic nechybělo. Další naší únorovou aktivitou bylo přesazení rajčat, která si pěstujeme, abychom je na jaře vysadili do záhonů. Oslavou 18. narozenin naší Nicolky jsme si zpříjemnili poslední dny před jarními prázdninami. A teď hurá odpočívat, pořádně se vyspat a zrelaxovat v přírodě.

Mgr. Michaela Spurná