MČR ve stolním tenise

Po dlouhých 2 letech, kdy sportovci se nemohli na stolně tenisovém sportovním poli setkat, jsme opět s členy oddílu a žáky školy vyjeli do Hradce Králové na Mistrovství České republiky. Celá sportovní akce trvala dva dny. V prvním dnu proběhla kvalifikace do semifinálových i finálových pozic a k večeru měli možnost si sportovci zahrát čtyřhru. Druhý den byl pro nás velký „happy end“, jelikož ve finálových duelech jsme získali první a druhé místo. Děkuji všem za skvělé výkony a již nyní se těšme na další turnaje ve stolním tenisu.

Mgr. Jan Metelka