Měsíc otevřených srdcí v ŠD I.

Poslední měsíc roku byl ve znamení přicházející zimy s prvním sněhem, koulovačkou. I v družince bylo cítit, že očekávaný advent je tu. Připomněli jsme si některé tradice a symboly spojené s tímto obdobím a s chutí se pustili do přípravy vánočních přání a drobných dárků. Vánoční dílny školní družiny proběhly v rámci Dne otevřených dveří na naší škole a my si vyrobili mimo jiné zajímavé ozdoby z dřevěných kotoučků. Před prázdninami jsme se rozloučili vánoční besídkou plnou koled spojenou s již tradičním čajováním.