Měsíc s ježečkem

V listopadu nás podle Celoroční hry doprovázel ježek a tak prostřednictvím pohybových her, omalovánek a výtvarných prací jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o životě ježků a také si pár ježečků vyrobili. Během bramborového týdne i ježky z brambor. V tomto měsíci jsme si také připomněli tradici sv. Martina a vyrobili si jeho obrázek. Práce s prstovými barvami nás moc bavila a také jsme si vyzkoušeli ,,rozfoukávat“ a pracovat s tuší.  Družinku jsme si vyzdobili obrázky se zimní tématikou a už nyní se všichni těšíme na Mikuláše, čerty, anděly, vánoční atmosféru a sníh v měsíci příštím.