Měsíc s kapříkem

Měsíc prosinec byl ve školní družině kratší, ale zato bohatý na události a zaměřený na adventní čas. Dle celoroční hry nás v tomto měsíci doprovázel kapřík, a proto jsme s dětmi vyzdobili družinku kapřími obrázky. Také jsme se zaměřili na příchod  Mikuláše a čerta. Vyrobili jsme si dle svého přání čertíky, Mikuláše a anděly z kornoutu, do kterého děti dostaly sladkou odměnu. Během vánoční dílničky jsme vyráběli z těstovin vánoční stromečky, které se nám moc povedly a děti si je odnesly domů. Poslední dny v družince jsme si zpříjemnili poslechem vánočních koled, zdobením perníčků, posezením u dobrého čaje a nyní už se všichni těšíme na blížící se Vánoce.