Měsíc s kočičkou

První měsíc školního roku je za námi a dalo by se říci, že to byl měsíc plný vítání a poznávání. Poznali jsme nové kamarády, seznámili jsme se s pravidly školy a také s celoroční hrou, ve které nás bude každý měsíc doprovázet jiné zvířátko. Povídali jsme si o kočičkách a vyráběli kočičí koláž. Začátek podzimu jsme přivítali jak jinak než s radostí. Hráli jsme si, modelovali, procvičovali jemnou motoriku. V podzimní dílničce jsme pomocí podzimního listí a jejich otisků vyrobili obrázky, které zdobí naší družinku a v neposlední řadě papírové draky na blížící se Drakiádu. Školní rok se tedy rozběhl vesele a my už se těšíme, co bude dál.