Měsíc s medvědem

I přesto, že byl měsíc únor krátký, stihli jsme spoustu výtvarných prací, her i procházku v okolí školy. Začátkem měsíce jsme se stále věnovali zimní tématice a vyrobili si obrázek ledního medvěda. K svátku sv. Valentýna jsme pro maminky vyrobili papírová srdíčka s kytičkou. Oslavili jsme také Masopust, vyzdobili si družinku a věnovali se výrobě klaunů pro radost. V tělocvičně naší školy byly připraveny pro děti různé hry a úkoly a také taneční zábava. Karneval jsme s dětmi zakončili posezením u dobrého čaje a sladkou odměnou.