Mezinárodní sportovní hry speciálních škol

Dne 10.5. strávili vybraní žáci den plný pohybu v Lanškrouně. Jednalo se o Mezinárodní sportovní hry speciálních škol, které pořádala místní ZŠ ve spolupráci se studenty a pedagogy Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, Katedry aplikovaných pohybových aktivit.

Na medailové pozice jsme sice nedosáhli, ale všichni žáci si z her odnesli krásné zážitky, ale i malůvky na obličeji, či rukou od studentek SOŠ a společně si zatančili na závěrečné diskotéce. Na hrách vládla pohodová atmosféra a pestrý výběr disciplín si děti užívaly plnými doušky. Děkujeme pořádajícím za zdařilou akci i za „zapůjčení“ osmého člena do našeho týmu!

Mgr. Pavla Bišková