Mikuláš nám přinesl zdravé dobroty

Ve středu 5. prosince nás navštívil Mikuláš spolu s andělem a čerty. A to již tradičně z řad našich starších žáků, letos pod vedením pana učitele Radka. Všichni se své role zhostili na výbornou. Mikuláš spolu s andělem spravedlivě rozdávali nadílku. Čerti postrašili hříšníky, kteří slíbili, že své skutky napraví a slib stvrdili básničkou či písničkou. Poté si děti vybraly sladkou odměnu. A tak se na naší škole zpívalo, recitovalo i mlsalo. Mikuláš rozdával nejen sladké perníčky, ale i ovocné müsli tyčky. „Tak vám přejeme milé děti samé dobré skutky a zase za rok, se těšíme spolu s vámi na dobrůtky!“