Mistrovství České republiky ve stolním tenisu

Český svaz mentálně postižených sportovců pořádal ve dnech 14. a 15. 11. 2018 Mistrovství České republiky ve stolním tenisu. Organizátorem byl oddíl SK Integry Hradec Králové (Mateřská škola, speciální základní škola a praktická škola v Hradci Králové). Za oddíl SK Integra Pardubice závodila naše žákyně, která postoupila z regionálního kola. Její sportovní vůle umístit se na stupni vítězů byla silná, avšak prvotní zkušenost na MČR si vybrala svoji daň. Děkujeme za reprezentování oddílu a přejeme do budoucna mnoho úspěchů.