Multikulturní výchova v praktické škole dvouleté

Projektový den zaměřený na Multikulturní výchovu letos třídy praktické školy dvouleté pojaly jako cestování po okolních státech České republiky nebo do oblíbených přímořských států. Vytipovali jsme deset nejoblíbenějších míst, kam můžeme o prázdninách zavítat. O těchto státech jsme zjišťovali informace, jakým jazykem se zde hovoří, jaké mají kulturní zvyklosti, a jakou mají gastronomii. Vše jsme porovnávali s našimi kulturními zvyklostmi a českou kuchyní. Pracovali jsme ve skupinách, na Interaktivní tabuli a na závěr jsme o tématu diskutovali.

Za kolektiv praktických škol dvouletých

Mgr. Petra Svašková