Náborový regionální přebor v plavání

Žáci naší školy se společně s členy oddílů z ČSMPS účastnili náborového regionálního přeboru v plavání. Závodníci se rozplavali a v plaveckých disciplínách soutěžili o nejlepší časy. Náš tým byl velice úspěšný i díky tréninku, který jsme absolvovali týden před závody. Bylo zřejmé, že naše plavecká příprava přinese „ovoce“. Uspěli jsme hned v několika plaveckých disciplínách: 2. místo - 200 m volný způsob, 3. místo - 50 m volný způsob, 1. místo - 50 m prsa, 3. místo – 100 m prsa. Přivezli jsme nejen medaile, diplomy a věcné ceny, ale i dobrou náladu a spoustu zážitků. Velmi děkuji závodníkům za reprezentaci školy a oddílu SK Integry Pardubice. Nejlepší naší závodnici přeji hodně zdaru na MČR v Liberci, ve kterém nás bude zastupovat.

Text a foto: Mgr. Jan Metelka