Nové pomůcky pro naše sportovce

V prosinci nás navštívili  Eva a Petr z Atletiky Bez Bariér, kteří nám přinesli krásný vánoční dárek. Ve veliké krabici na děti čekalo překvapení v podobě nových sportovních pomůcek. Děti si je ihned s radostí vyzkoušely. Posílily svoje svaly pomocí činek, zacvičily si s barevnými tyčemi, které jsou výborným prostředkem k ověření základních pohybových, postřehových a silových předpokladů. Podstavec jako terč pro házení kroužků je zase určený k zlepšení motoriky, mentálních návyků, odhadování vzdálenosti a správného zaměřování. Za tyto krásné pomůcky děkujeme a věříme, že našim malým sportovcům přinesou hodně zábavy, radosti a zdravého soutěžení.

Bc. Pavla Bišková