Oddíl SK Integra Pardubice

Naše škola dlouhodobě podporuje mimoškolní sportovní činnost, která žákům přispívá nejen k pozitivnímu trávení volného času, ale rozvíjí u žáků povědomí o zdravém životním stylu.

V rámci podpory rozvoje sportovní činnosti školy a na podporu volnočasových aktivit, byl založen oddíl SK Integry Pardubice.

Rádi sportujete? Chcete rozvíjet své schopnosti a dovednosti?

Přijďte mezi nás!

Člen může využívat přípravu v různých sportech (stolní tenis, basketbal, kopaná, volejbal, florbal, cyklistika, lední hokej…) a plavání.

Člen, který aktivně využívá sportovní přípravu, se může účastnit závodů, které spadají pod ČSMPS a nebo je organizují další oddíly SK Integry (Regionální kola, Krajská kola, Mistrovství Čr a Světa).

Absolvované závody:

Všechny tyto aktivity jsou zcela zdarma (pronájem hal, vstupné, strava, ubytování, doprava, technické zázemí, vedení trenérů, apod.)

Nutné je uhradit členský příspěvek 100 Kč za jeden kalendářní rok.

Pro více informací kontaktujte naše trenéry:

Mgr. Jan Metelka (metelka@zsaprs.cz)

Mgr. Radek Řehák (rehak@zsaprs.cz)

Mgr. Jan Metelka

© 2020, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena