Oddíl SK Integra Pardubice 2021/2022

Oddíl SK Integra Pardubice

Naše škola dlouhodobě podporuje mimoškolní sportovní činnost, která žákům přispívá nejen k pozitivnímu trávení volného času, ale rozvíjí u žáků povědomí o zdravém životním stylu.

V rámci podpory rozvoje sportovní činnosti školy a na podporu volnočasových aktivit, byl založen oddíl SK Integry Pardubice.

Rádi sportujete? Chcete rozvíjet své schopnosti a dovednosti?

Přijďte mezi nás!

Člen může využívat přípravu v různých sportech (stolní tenis, basketbal, kopaná, volejbal, florbal, cyklistika, lední hokej…) a plavání.

Člen, který aktivně využívá sportovní přípravu, se může účastnit závodů, které spadají pod ČSMPS a nebo je organizují další oddíly SK Integry (Regionální kola, Krajská kola, Mistrovství Čr a Světa).

Absolvované závody:

Všechny tyto aktivity jsou zcela zdarma (pronájem hal, vstupné, strava, ubytování, doprava, technické zázemí, vedení trenérů, apod.)

Nutné je uhradit členský příspěvek 200 Kč za jeden kalendářní rok/100 kč za jeden kalendářní půlrok

Pro více informací kontaktujte našeho trenéra:

Mgr. Jan Metelka (metelka@zsaprs.cz)