Odpolední činnost v červnu

V červnu byly děti rozděleny do skupinek. I když nebylo možné uskutečnit výlety mimo školu, snažili jsme si poslední dny před prázdninami užít. Krásné počasí nám přálo, a tak jsme trávili čas na školním hřišti. Děti jezdily na koloběžkách, relaxovaly na trampolínách, soutěžily s míčky a pálkami v rámci Dne dětí. Na pískovišti stavěly různé hrady, mosty a dělaly bábovičky. Vyhodnotili jsme celoroční hru a každý dostal keramického smajlíka pro štěstí, které pro nás vyrobily děti v rámci tvořivé dílny. Přejeme Všem dětem, rodičům i pedagogickým zaměstnancům krásné prázdniny.