Pardubický zámek

Podle celoroční hry nás v měsíci dubnu čekalo povídání o Pardubickém zámku. Přesto, že děti nestrávily měsíc duben ve školní družině celý, i tak si užily spoustu aktivit, her, procházek i pohybu na školním hřišti. Během projektových dnů nás navštívil mistr kuchař a paní bylinkářka, kteří nás naučili jak připravit např. mrkvovou pomazánku nebo jak si můžeme umíchat bylinný čaj. Konec měsíce byl završen malováním čarodějnických obrázků a čarodějnickou básničkou. Také práce s keramikou byla naplněním naší odpolední činnosti.