Podzimní dílničky školních družinek

Dne 18.10. 2019 proběhly v naší škole ,,Podzimní dílničky“ , kterých se zúčastnilo všech 6 školních družin pod vedením svých vychovatelek. Podzimní dílničky byly zaměřené nejen na jemnou a hrubou motoriku dětí, ale také na jejich kreativitu. Vznikly krásné výrobky, které se staly ,,střežícími kamarády“ našich dětí ve třídách nebo na chodbách, a některé výrobky si děti odnášely i domů. Oblíbený byl skřítek Podzimníček, vytvořený ze dřeva a různých podzimních plodů, kterého si vyrobila každá družinka a také ,,Paleta podzimu“ z  plodů, nasbíraných během procházky. V jiné družince si děti vyrobily papírové ježečky, houbičky… Během podzimních dílniček panovala veselá nálada. Všem zúčastněným děkujeme za účast a těšíme se na další dílničky, vánoční.