Pohybové dopoledne

V rámci Výchovy ke zdraví jsme školní rok zakončili sportovní akcí pod názvem „Pohybové dopoledne aneb cvičíme a hrajeme si na dopravní prostředky“, určené pro žáky přípravné třídy, přípravného stupně a speciálních tříd. Na školní zahradě se proháněly nejen kola a koloběžky, ale i auta, mašinky či letadla. Prostřednictvím her si děti užily radost z pohybu a podpořily své tělesné i duševní zdraví.

Pohyb a společné zážitky s kamarády jsou skvělým receptem na dobrou náladu. A tu přejeme i Vám. Ať jste zdraví a veselá mysl Vás provází i o prázdninách!

Mgr. Pavla Bišková