Poslední zvonění vycházejících žáků

V loňském školním roce jsme zkusili zavést novou tradici „Poslední zvonění vycházejících žáků“. A jaké bylo to letošní? Letos se se základní školou loučilo sedm žáků druhého stupně, tříd ZŠ VI. a ZŠ VII. Bohužel, ne všichni byli přítomni, ale i tak si to ostatní užili. Všichni zaměstnanci školy dostali přáníčko s letní mandalou a přívěšek na klíče, který vyrobily technikou Macrame dívky při hodinách Pv. Děti a žáci si zase pochutnali na ovocných bonbonech. Neloučili se jen žáci, ale i paní učitelka Andrea Suchá, která bude od září působit na jiné škole. A tak ukáplo i hodně slziček. Ať se tedy nám všem, kteří se s touto školou loučíme, v dalším životě daří a hodně štěstí!

Naposledy, a nejen v tomto školním roce,

Mgr. Andrea Suchá