Pozdrav z Velikonočních ostrovů

Březen utekl doslova jako voda, sotva jsme se vrátili z jarních prázdnin, už nás vítaly Velikonoce. Krásné jarní počasí a zpěv ptáků nás vytáhl ven, kde jsme hledali první jarní květiny. Jako každý rok děti vyráběly přáníčka k Mezinárodnímu dni žen. K březnu neomyslitelně patří Den vody – přemýšleli jsme o významu a užitku vody a kreslily, kde všude vodu nalezneme. Děti barvily velikonoční vajíčka a vyzkoušely tak novou metodu s krepovým papírem. Ve družině proběhl projektový den zaměřený na velikonoční hraní. Též jsme navštívili novou učebnu pro muzikoterapii.

Bc. Petra Šaravcová

tn_obrazek_19421.jpeg