Poznáváme ostrovy dopravy

Během naší ,,plavby“ poznáváme v listopadovém měsíci ostrov dopravy. Čteme pohádku o neposlušném autíčku, učíme se básničku Semafor a poznáváme dopravní prostředky se kterými se setkáváme. Děti si zkusily složit papírovou lodičku. V bramborovém týdnu si děti vyrobily ježka a bramborová tiskátka. Oslavili jsme svátek sv. Martina a všichni už se těšíme na blížící se Vánoce. Nesměla chybět ani výzdoba v podobě adventního věnce, který jsme společně vyrobili a zavěsili na dveře.