Praktická III. v květnu

V měsíci květnu jsme v naší třídě oslavily narozeniny Simči, Elišky, Filipa i paní učitelky. Naučili jsme se připravovat chuťovky, obložené chlebíčky a zkusili jsme si i upéct dort. Společně s ostatními praktickými třídami jsme vyrazili na celodenní výlet do Olomoucké pevnosti poznání. Zde jsme navštívili interaktivní výstavy  s tématikou vesmíru, biologie člověka, světlo a tma a jiné. Celý výlet, včetně cesty vlakem jsme si moc užili. Na konci měsíce na nás dýchlo zkouškové období a Filip si losoval menu k praktické závěrečné zkoušce a my mu budeme držet pěsti při jeho přípravě!

Mgr. Petra Svašková