Přednáška o škodlivosti alkoholu

V červnu pro žáky II. stupně připravila Mgr. Nedbalová z KHS Pardubice přednášku na téma: Škodlivost alkoholu. Cílem přednášky bylo zajímavou formou seznámit děti s negativními účinky alkoholu na nezralý lidský organismus, ale také jim předat informace o tom, jak alkohol vzniká, jakým způsobem ho tělo odbourává, a co dělat, když to s alkoholem někdo přežene. Lektorka motivovala žáky k tomu, aby v tomto směru nezačali experimentovat příliš brzy a i v pozdějším věku užívali alkoholické nápoje s rozumem. Během celé přednášky měli žáci možnost pokládat dotazy a zapojit se do diskuse.