Předvánoční čas v ZŠ VII. (7., 9.)

Prosinec je na akce nejbohatší měsíc. Hned v prvních dnech jsme navštívili výstavu SŠ a OU na Úřadu práce Pardubice. Oslavili jsme 14. narozeniny spolužáka Františka. Zúčastnili se projektového dne k PT OSV. Ale hlavně jsme žili adventem a očekáváním Vánoc, jak uvidíte i v dalších příspěvcích časopisu. Kreslili jsme obrázky s vánoční tematikou, vyzdobili si třídu a rozsvítili světýlka na vánočním stromečku. Přestrojeni za Mikulášovu družinu jsme obdarovali všechny děti a žáky školy. Užili si vystoupení skupiny Mlima Jua. Tvořili jsme přání, dárky a dekorace na „Den otevřených dveří“, nacvičovali své vystoupení a šili kostýmy na „Vánoční besídku“. A příjemně si užili i „Vánočním čajování“. A teď již krásné vánoční svátky!

Mgr. Andrea Suchá