Převážně sportovní květen v ZŠS II.

V měsíci květnu jsme na dopravním hřišti trénovali dodržování pravidel bezpečnosti v silničním provozu při jízdě na kolech a koloběžkách.  Někteří žáci zahájili plavecký výcvik. Reprezentovali jsme školu na Mezinárodních sportovních hrách speciálních škol v Lanškrouně. Účastnili jsme se sportovního dopoledne Atletiky bez bariér a turnaje ve florbalu.  Moc se nám líbilo divadelní představení Sněhurka a sedm trpaslíků na Malé scéně Východočeského divadla. V závěru měsíce jsme navštívili park Na Špici, kde jsme si s kamarády z ostatních tříd společně zazpívali a opékali párky.

Mgr. Ivana Křivková

Lanšroun