Příchod jara a Velikonoce ve ŠD II

Duben se v naší družince nesl v duchu oslav příchodu jara – Velikonoc. S dětmi jsme si vyrobili zajíčky a jiné velikonoční dekorace. Ekologickou výchovu jsme si připomněli oslavou „Dne Země“, kdy jsme s dětmi vytvořili papírovou planetu Zemi a znázornili, jak je důležité o ni pečovat a chránit ji. Využili jsme i krásného počasí a vydali se na procházku za rozkvetlou jarní přírodou k nedalekému rybníku. Po cestě jsme pletli věnečky z pampelišek, poznávali vůně stromů, květin a užili si spoustu legrace. Konec měsíce jsme ukončili výrobou čarodějnic na nadcházející „Filipojakubskou noc“.

© 2019, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena