projekt EVVO ZŠ VI

Také v dubnu probíhal v naší třídě projektový den, tentokrát na téma Enviromentální výchova. Povídali jsme si, jaké problémy naši planetu v posledních letech sužují, hráli zajímavé pexeso a seznámili se s různými pojmy, které souvisí s životním prostředím. Také jsme si vysvětlili význam slova BIO a hledali rozdíly mezi ekologickým a neekologickým hospodářstvím. Poslední hodinu projektu jsme strávili na školní zahradě s pejsky paní učitelky Bláhovcové. Projekt k EVVO jsme zakončili v pátek 27.4. výletem do pražské ZOO, kde jsme mohli vidět plno exotických zvířat i velkou ceduli s těmi nejohroženějšími druhy na světě.

Mgr. Vendula Ehlová