PROJEKTOVÝ DEN „DEN ZVÍŘAT“ V ZŠ VII. (7., 8., 9.)

Již tradičně proběhl v naší třídě 6. října 2020 projektový den ke Dni zvířat.

Projektový den jsme zahájili poslechem písničky Zdeňka Svěráka „Svátek zvířat“. Potom jsme se bavili o domestikaci divokých zvířat v historii, vypracovali jsme pracovní listy, shlédli jsme několik ukázek na interaktivní tabuli.

Potom nás navštívili pejskové a kočička naší paní učitelky, o kterých jsme se dověděli hodně zajímavostí, pohladili jsme si je i pochovali kotě. Učili jsme být v klidu a potichu, aby se zvířátkům u nás líbilo.

Ve skupinách žáci tvořili plakáty k ochraně zvířat a na závěr hodnotili projektový den a svůj podíl na jeho průběhu.

Mgr. Irena Bláhovcová