Projektový den EVVO v ZŠS III

V úterý 24. dubna se i naše třída zúčastnila projektového dne zaměřeného na environmentální výchovu. Nejprve jsme si přečetli pohádku o zvířátkách, povídali jsme si o ní a vyplnili jsme pracovní listy. Další hodinu jsme se dozvěděli spoustu zajímavého o pejscích. Divili jsme se, co všechno umí a ti odvážní si je mohli i pohladit. Při výtvarné výchově jsme si je pak nakreslili – moc se nám povedli. Ve zbylém čase jsme pak prošli okolí školy a s igelitovými sáčky na rukách jsme do velkého pytle sbírali to, co hloupí lidé pohazují na zem – hlavně papíry a plastové lahve. Vše jsme pak roztřídili do kontejnerů. Z celého dne jsme všichni měli moc dobrý pocit!

Mgr. Martina Tomková