Projektový den k OSV ve třídě ZŠS III

Dne 19. 12. 2018 proběhl v naší třídě projektový den k průřezovému tématu „Osobnostní a sociální výchova“. Povídali jsme si o Vánocích, o vánočních zvycích, o tom, co máme na Vánocích rádi a hlavně, jak se k sobě navzájem mají lidé chovat, a to nejen o Vánocích. Kromě povídání jsme si vyplnili pracovní listy a výtvarně jsme tvořili na vánoční téma. Nakonec jsme se zúčastnili generální zkoušky na vánoční besídku pro rodiče. Ta se konala odpoledne i s posezením rodičů ve škole.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková