Projektový den k PT EGS v ZŠ VIII. (8., 9.)

Na závěr měsíce května jsme navštívili pardubické vojenské letiště v rámci dne otevřených dveří a jako každý rok jsme zde viděli a zažili mnoho zajímavého. Tato akce byla též součástí projektového dne k průřezovému tématu výchova v evropských a globálních souvislostech, kde jsem dále diskutovali o Evropské Unii a jejím významu a o dnešním světě vůbec, plánovali cesty našich po sousedních státech a zopakovali si podle mapy znalosti o Evropě.

Text a foto Mgr. Irena Bláhovcová