Projektový den k PT EVVO 6.10. 2020 v ZŠS II.

Dne 6. 10. 2020 jsme se účastnili projektového dne Den zvířat. Navázali jsme na naši zářiovou návštěvu statku Apolenka, kde jsme pod odborným dohledem pozorovali a krmili tamní zvířata. V Komunitním kruhu jsme si povídali o zvířátkách a také jsme si o nich zazpívali písničky. Druhou hodinu jsme viděli ukázky z výcviku psů a dozvěděli se hodně zajímavých informací. Třetí a čtvrtou hodinu jsme společně pracovali na interaktivní tabuli a poznávali zvířata a také jsme plnili různé úkoly. Na úplný závěr jsme zhodnotili naši celodenní činnost.

Mgr. Ivana Křivková