Projektový den k PT EVVO – Den zvířat - ve třídě ZŠS III.

Dne 6. října 2020 jsme oslavili svátek našich kamarádů – Den zvířat. Nejprve jsme si pověděli něcoo psech a poučili se, jak se k nim máme správně chovat. Potom jsme na školním hřišti zhlédli výcvik psů. Pejsky jsme si mohli pohladit a vyfotit se s nimi. Ve třídě jsme potom plnili úkoly z pracovních listů. Na projektový den navázala i návštěva farmy Apolenka, kde jsme poznali další zvířata. Projekt byl zajímavý a moc se nám líbil, protože jsme se o naších zvířecích kamarádech dozvěděli mnoho zajímavostí.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková