Projektový den k PT EVVO v ZŠ VIII (8.,9.)

V pátek 26. 4. jsme měli projektový den k průřezovému tématu environmentální výchova. Nejprve jsme si povídali o důležitosti ochrany přírody a o tom, jak se každý z nás může podílet na ochraně životního prostředí. Také jsme diskutovali na téma, co pro nás příroda znamená. Na krátký program ve třídě jsme navázali návštěvou akce Den Země, která probíhala na Pernštýnském náměstí. Žáci si zde vyzkoušeli své znalosti i dovednosti v oblasti ochrany životního prostředí, dozvěděli se zajímavosti, zasoutěžili si a získali i drobné ceny.

Text a foto Mgr. Irena Bláhovcová

© 2019, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena