Projektový den k PT MKV PRŠ I., PRŠ II., PRŠ III.

V červnu se praktická škola účastnila projektového dne zaměřeného na multikulturní výchovu. V rámci tohoto širokého tématu jsme se zaměřili na téma světových náboženství. Jejich rozmanitost nám ukazuje, jak jsme na světě každý jiný, že musíme být tolerantní a nikoho nediskriminovat. O tématu jsme diskutovali, pracovali na Interaktivní tabuli a vypracovávali koláž, kterou jsme si navzájem prezentovali. Projektový den se nám moc líbil.

Praktická škola dvouletá

PRŠ I., PRŠ II., PRŠ III.