Projektový den k PT MKV - ve třídě ZŠS III.

Dne 14. června 2021 se v naší třídě uskutečnil projektový den k PT multikulturní výchova. Zaměřili jsme se v něm na mírové soužití všech lidí na světě. I když jsou lidé různí, mají jinou barvu pleti, jiné zvyky a jiný způsob života, mají všichni jedno společné. Všichni chtějí žít v míru, bez válek a zbytečných bojů, mít se rádi, mít spoustu opravdových přátel a milující rodinu. Pro mnoho lidí je to však zatím jen krásný sen. My máme to štěstí, že takový život můžeme prožít a měli bychom si toho patřičně vážit.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková