Projektový den k PT OSV v ZŠS II

Vyprávěli jsme si o o vánoční tradici a zvycích a vysvětlili si, proč slavíme Vánoce. Vyrobili jsme vánoční svícínky. Přemýšleli jsme o tom, jak by se k sobě měli lidé chovat, aby jim bylo spolu hezky, a to nejen o Vánocích. Zopakovali jsme vánoční vystoupení, které jsme nacvičili na vánoční besídku pro rodiče. Společně jsme si zazpívali koledy. Připili si vánočním čajem, ochutnali cukroví, rozdali dárečky a popřáli si krásné a veselé Vánoce.

Mgr. Ivana Křivková