Projektový den k PT - Výchova k práci a zaměstnanosti v ZŠ VI.

Projektový den k práci a zaměstnanosti, Den vody v ZŠ VI.

Také v březnu se konalo v naší třídě pár zajímavých akcí. 22.3. jsme společně oslavili Den vody, uvědomili jsme si pomoci plnění různých úkolů nenahraditelnost vody. V dalším týdnu proběhl ve třídě projektový den k práci a zaměstnanosti . Diskutovali jsme o našem budoucím uplatnění na trhu práce, zamýšleli se nad svými zájmy a předpoklady, seznámili jsme se s pracovně právními vztahy. Poprvé jsme také napsali svůj životopis. V rámci shrnutí tématu na závěr každý z nás vytvořil plakát svého budoucího směřování a uplatnění.

Mgr. Milena Vašíčková