Projektový den k PT - Výchova k práci a zaměstnanosti v PrŠ 23. 3. 2022

Náplní dnešního projektového dne bylo aktivní zapojení žáků do přechodových aktivit v rámci tranzitního programu. Vypracovat Mapu, která pomáhá v plánování budoucnosti žáka po ukončení školní docházky. Připravovat žáky na uplatnění na trhu práce, povzbuzovat je k celoživotnímu vzdělávání, pomoci žákům získávat potřebné znalosti a dovednosti nutné k dalšímu uplatnění, mít přehled o možnostech uplatnění. Tvorba Mapy pomohla žákům ujasnit si cíle a směr svého života a následně, co pro své plány potřebuje udělat, koho může požádat o pomoc. Vše probíhalo v příjemné pracovní atmosféře s vlastnoručně vyrobeným občerstvením.

Třídy praktické školy dvouleté

© 2022, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena