Projektový den MKV u žabiček

Dne 2. 6. 2023 proběhl projektový den /multikulturní výchova/v naší třídě. Děti se naučily uvědomovat si rovnocennost mezi etniky a hlavně se seznámily s tím, proč se slaví Den dětí.

1.       hodina T: děti soutěžily ve skupinách různých národů.

2.       hodina V: rámci JV děti poslouchaly pohádku Skotačí si notičky, svátek mají dětičky.

3.       hodina PV: Stříhání, lepení - práce s papírem - zmrzlina.

4.       HNS:  Dárečky pro děti – který předmět není pro děti /auto, kostičky, cigareta, jablíčko, pivo, žehlička, lízátko…. /Zdravá výživa dětí.

Mgr. Zdeňka Kolmanová