Projektový den Multikulturní výchova v ZŠS I

V pátek 18. 5. se naše třída zúčastnila projektového dne zaměřeného na multikulturní výchovu. Ve třídě jsme společně vzpomínali, jaké národnosti známe. Hovořili jsme o tom, že není dobré ostatní hodnotit jen na základě toho, jak vypadají  Na výkres jsme nakreslili indiánská péra, vystřihli je a vyrobili čelenku. Potom jsme se vypravili na Pernštýnské náměstí, kde se konal „Multikulturní jarmark“. Viděli jsme ukázky různých tradičních výrobků a jídel z různých zemí a multikulturní taneční a pěvecká vystoupení, která se nám moc líbila.

Mgr. Ivana Křivková