Projektový den v OU Chroustovice

V pondělí 27. listopadu se 13 žáků 2. stupně ZŠ zúčastnilo projektového dne v OU Chroustovice. Měli možnost si vyzkoušet každý jeden učební obor, který toto učiliště nabízí, zúčastnili se odborného výcviku ve skupině se žáky OU. Naši žáci si vybrali obory cukrářka, kuchařka, zámečník, pečovatelka, aranžérka, autoopravář, pekařka, prodavačka, módní dekoratérka, truhlář, tesař, zedník a chovatelka. Možnost seznámit se blíže s učebním oborem a prohlédnout si učiliště byla pro žáky velmi zajímavá.

Text a foto Mgr. Irena Bláhovcová