Projektový den v ZŠP VII.

Ve čtvrtek 15. prosince 2016 proběhl v ZŠP VII. projektový den věnovaný průřezovému tématu Osobnostní a sociální výchova. Četli jsme si z časopisu článek o dětech z různých konců Světa, které v současnosti žijí v naší zemi. Některé z nich mají rodiče daleko, nebo v jejich zemi zuří válka či hladomor. Porovnávali jsme jejich vánoční přání se svými a pak jsme tvořili své vánoční přání všem dětem na Světě. Pak jsme se účastnili slavnostního předávání cen vítězům krajské výtvarné soutěže a předvedli jsme své kulturní vystoupení. Celý den se nám pěkně vydařil.

Vypracovala Mgr. Věra Krňávková

Fotka 6