Prosinec

Na začátku prosince jsme si užili koncert terapeutické hudební skupiny ze Svítání a pak už jsme se začali chystat a těšit na Vánoce. Navštívil nás Mikuláš s čertem, na vánočních dílničkách jsme si vyrobili různé drobné dárky a na školní besídce jsme předvedli, jak jsme šikovní a co vše se zvládneme naučit. Poslední letošní školní den dva z nás převzali diplomy za umístění ve výtvarné soutěži a na třídní besídce jsme mlsali cukroví a navštívil nás i Ježíšek s dárečky. Tak všem krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Mgr. Martina Tomková