Prosinec - Mikulášská nadílka a vánoční čajování

Mikulášská nadílka

I letos, navzdory koronavirové situaci, chodili v naší škole čert, anděl a Mikuláš. Do tříd sice jen opatrně „nakoukli“ s rouškou na ústech, ale i tato krátká návštěva měla velký ohlas. Hříšníci slibovali, že se polepší a snažili se z moci pekelné vykoupit nějakou tou básničkou. Odměnou za jejich snahu byly balíčky s perníkem, zdravými dobrotami a ovocem. Obzvlášť v této době jsou vitamíny potřeba! A hezké chování a pilné učení se, nechť naše žáky provází celý školní rok.

Vánoční čajování

Tradiční prosincové Vánoční čajování proběhlo „komornějším“ duchu a bez výstavky čajů, přesto se však ve všech třídách podařilo vykouzlit vánoční atmosféru. Vůně jablek, skořice a pomeranče nám připomněla, že je třeba se konečně zastavit, sednout si k svátečně prostřenému stolu a společně si v klidu vychutnat nejen čaj, ale i pomalu končící období adventu. Přejeme vám klidné Vánoce, šťastné chvíle s rodinou a do nového roku pevné zdraví!

Mgr. Pavla Bišková

tn_obrazek_11924.jpg