Prosinec plný adventní nálady

Prosinec v třetí praktické byl plný akcí a příprav na vánoce. Na začátku měsíce nás navštívili čerti s andělem a Mikulášem, niko si neodnesli, a tak jsme mohli pokračovat v adventních přípravách. Hodně jsme pekli, nejprve cukroví na Den otevřených dveří naší školy a poté jsme si napekli vánočky a štoly. Pravidelně jsme nacvičovali na Vánoční besídku, kde jsme vystoupili s písní od skupiny Mirai „Vánoční song“. Představení se nám vydařilo a poslední den jsme zakončili vánočním posezením ve třídě, kde jsme si rozdali dárečky.

Mgr. Petra Svašková